Zwroty i wymiany

Data aktualizacji: 2020-06-25 16:56:00

Zwrot


Dotyczy Użytkowników korzystających ze Sklepu jako Konsumenci.
1. Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, odsyłając produkt z wypełnionym formularzem zwrotu i dowodem zakupu w terminie 30 dni od dnia otrzymania zamówienia.
2. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłać produkt na adres: NOBO TRADE Sp. z o.o. 91-341 Łódź ul. Św. Teresy 91, przed upływem 30 dni.
3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym – w przypadku obuwia, dotyczy to również oryginalnego pudełka. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni.
4. Bezpośrednie koszty zwrotnego dostarczenia towaru w związku ze skorzystaniem z uprawnienia, ponosi Kupujący, chyba że Sklep zgodził się je ponieść. 
5. Koszty przesłania towaru do Klienta są zwracane przez Sklep, ale jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
6. W przypadku odstąpienia Klienta od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki zwrotnej. Zwrot pieniędzy nastąpi na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy. 
7. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy dołączany jest do każdego zakupionego towaru.

 

Wymiana

  1. W celu dokonania wymiany na inny model/produkt/rozmiar/kolor Konsument zobowiązany jest do zwrotu zakupionej rzeczy i złożenie nowego, odrębnego zamówienia.

Zgarnij 10zł już teraz!

Zapisz się do newslettera już teraz! Zniżka dla zamówień powyżej 200zł

Biuro obsługi klienta +48 535 594 234
Darmowa dostawa Od 0zł
Aż 30 dni na zwrot
Obsługa zamówień już w 24h